Прозорість та інформаційна відкритість закладу освiти, ст. 30

Матеріально-технічне забезпечення закладу:

розділ 13 ДСЗ (відомості про використання сучасних інформаційних технологій)

розділ 12 ДСЗ (відомості про приміщення та матеріальну базу)

Школу засновано в 1983 році на новому житловому масиві Троєщина.

Заклад освіти розташований в типовій триповерховій будівлі, загальною площею 8.244 кв.м. Заклад працює за п’ятиденним робочим тижнем та 8-годинним режимом роботи. У 2023-2024 навчальному році у школі навчаються 0000 здобувачів освіти в 000 класах, організовано роботу 00 груп продовженого дня.

Загальна площа території закладу 2.86 га. Територія навчального закладу та його будівля відповідають санітарним нормам. Заклад має огорожу по всьому периметру. На території школи обладнано спортивний майданчик. Оформлено квітники, висаджено декоративні дерева і кущі.

Будівля знаходиться у належному стані, підключена до централізованої системи опалення, водопостачання та каналізування. Щороку проводиться поточний ремонт приміщень.

В закладі освіти в наявностi протипожежний інвентар, пожежний щит, достатня кількість вогнегасників. Встановлено автоматичну протипожежну систему сигналiзацii, запасні пожежні виходи обладнанi протипожежними дверима.

Обладнано кнопку термінового виклику поліції.

Використовується закуплене обладнання для комплектування кабінетів початкових класів «Нова українська школа».

Обладнано актову залу, дві спортивні зали та кабінет хореографії.

Для задоволення потреб художньо-естетичного напрямку освітньої діяльності придбані різні види театру: ляльковий, пальчиковий.

Всі приміщення обладнані необхідними засобами для належної організації освітнього процесу.

З метою доступності освіти для дітей з особливими освітніми потребами у школі відкрито інклюзивні класи, облаштовано пандус, туалетні кімнати; придбано технічні засоби навчання, дидактичні та розвиваючі матеріали, спеціальні засоби корекції психофізичного розвитку для якісного функціонування ресурсної кімнати.

В закладі освіти застосовуються сучасні інформаційні технології.

Облаштовано сучасні STEAM-кабінети фізики, біології та математики. Заклад освіти підключено до Інтернету, є можливість використання вільної зони WIi-Fi.

Cтворені умови для підвищення професійного рівня та самоосвіти педагогів.

Шкільна бібліотека систематично поповнюється періодичною пресою та методичною літературою, обладнана технічними засобами навчання. Педагоги мають можливість знайомитися з сучасними виданнями і в електронному вигляді.

Облаштовано кабінети для роботи практичного психолога та вчителя-логопеда.

Медичний кабінет складається з кабінету прийому та ізолятора. Медичне обслуговування в закладі здійснює сестра медична. Кабінет оснащено відповідно до нормативно-правових документів.

З метою організації режиму, який відповідає віковим нормам учнів, збереження здоров¢я й попередження харчових та інфекційних захворювань, у школі організовано гаряче та буфетне харчування учнів 1-11-х класів у шкільній їдальні.

Харчоблок забезпечений необхідним кухонним посудом та технологічним обладнанням:

комплект обладнання для технологічної обробки харчування (пароконвектомат, фільтр для води, зонт витяжний пристінний), шафи холодильна та морозильна, машина протирально-різальна, електром¢ясорубка, сучасна лінія роздачі, універсальний електропривід, електросковорода, дві жарочні шафи, електроплита, електроводонагрівач, харчоварочний котел, морозильні камери, непобутова посудомийна машина, фільтрувальна система, водонагрівальний бойлер та кип’ятильники для водонагріву.

Матеріально-технічне забезпечення освітньої діяльності закладу загальної середньої освіти на достатньому рівні.

Фінансово-господарська діяльність здійснюється відповідно до законодавчих та інших нормативно-правових актів на основі кошторису, який складається і затверджується відповідно до законодавства. Джерелами фінансування закладу освіти є кошти місцевого бюджету у розмірі передбаченому нормативами фінансування.